Kokią rinktis fasado apdailą?

Kokią rinktis fasado apdailą?

Daug kas klausia, o kokia fasado apdaila geriausia? Kokią rinktis? Kodėl?

Renkantis fasadą, pasirinkimas labai platus. Natūralu, jog jo pasirinkimui skiriama daug dėmesio, juk tai yra ypač ilgalaikė investicija. Jeigu tapetus, dažytas sienas žmonės kas keletą metų mėgsta perkeisti, perdažyti, perklijuoti, tai tuo tarpu fasado apdaila ir fasado plokštės gyvuoja dažniausiai tiek, kiek pats pastatas. Fasado kokybė ypač svarbi, nes tai viso pastato pagrindas.

Linea pasirūpino, jog Jums siūlomos fasado plokštės būtų ypač aukštos kokybės, geros, ilgaamžės. Tuo pačiu supranta, jog žmonėms rūpi ne tik kokybė, bet ir prieinama kaina, todėl siūlo gerą kainos ir kokybės santykį.

Fasadas nėra tik fasadas, o fasado plokštės nėra tik fasado plokštės.

Linea siūlo platų asortimentą TRESPA HPL plokščių, kurių spalvų, raštų ir paviršių įvairovė leis Jums įgyvendinti sudėtingiausias, iš koto verčiančias idėjas. Plokščių spalvų stabilumas ir techninių charakteristikų patikimumas leis šias renovacines plokštes eksploatuoti daugybę metų.

O gal Jums tiktų ypač ilgaamžis pasiūlymas – klinkerio pakabinamos Moeding fasado plokštės? Jos yra iš natūralaus molio ir puikios kokybės. Daug spalvų, įvairūs raštai, išmatavimai.

Pasikonsultuokite su specialistu ir sužinokite, kokia fasado apdaila Jūsų atveju tiktų labiausiai.

Fasado renovacijos privalumai

Kai pastatas gyvuoja daugybę metų, natūralu, jog jam reikalinga fasado renovacija, kuri prikelia pastatą naujam gyvenimui.

Pastatas yra geriau ventiliuojamas, o vėdinimo privalumų vardinti tikriausiai nereikia. Pastato išorė visiškai pasikeičia – naujos gyvos spalvos, sprendimai. Visos įmonės siūlomos fasadinės medžiagos turi „antigrafity“ paviršius, kurie leis išvengti nereikalingų problemų dėl fasado atnaujinimo.

Fasado apdaila – ką siūlome?

Fasadų apdailos kategorijos būna įvairios. Pavyzdžiui, lygios spalvos, sendintas metalas, varis, medžio dekoras, akmuo, natūralios spalvos, dekorai, metalizuotas efektas, marmuras. Visi jie savotiški, ypatingi ir savaip patrauklūs. Jie labai skirtingi, todėl kiekvienas galės išsirinkti tokį, kuris labiausiai džiugina širdį ir akį. Be abejo, dėl techninių dalykų ir fasado tinkamumo konsultuoti turi savo srities specialistas. Tai ypač ilgaamžė investicija, todėl klaidų čia būti negali.
Geriausią rezultatą padės pasiekti kliento ir specialisto bendradarbiavimas. Klientas gali pažiūrėti pavyzdžius, pamatyti, kurie variantai jam labiausiai patinka, tuo tarpu specialistas patars iš savo pusės. Rezultatas – kokybiška, stilinga ir išskirtinė fasado apdaila, kuri tarnaus daug metų.

Parašykite komentarą