Skubus automobilio pardavimas

Skubus automobilio pardavimas

Šių laikų dažna problema, kad parduoti automobilį yra labai sunku. Vis daugėja automobilių pardavinėtojų, kurie stengiasi greičiau parduoti savo transporto priemones ir šiek tiek numuša rinkos kainą. Ar žinojote, kad šiais laikais įmanoma parduoti automobilį vos per kelias valandas pasinaudojus paslauga – automobilių supirkimas. Ši paslauga yra puiki, kas nori gauti jau tą pačią dieną pinigus arba atlaisvinti vietą savo kiemelyje. Mes įdedame savo skelbimus į įvairiausius skelbimų portalus, tačiau negauname jokio susidomėjimo ir mes einame į minusą, kadangi skelbimai kainuoja tikrai nemažai. Taip pat kiti gali nesusidomėti jeigu automobilio išorinė išvaizda nėra graži, arba salonas nėra sutvarkytas ir yra purvinas. Visi vengia pirkti automobilį, kurie turi kokių nors techninių defektų. Skubus automobilio pardavimas yra puikus dalykas, kadangi jūsų automobilis gali būti ir blogos išvaizdos , turintis techninių gedimų, su vairu dešinėje, nurašytas draudimo kompanijų, skendęs, tvarkingas ir taip toliau.

Jeigu nenorite parduoti savo automobilio supirkėjams, tuomet siūlome sutvarkyti nepriekaištingai išorinę išvaizdą, kad patrauktų kliento akį. Jums reikia pasirūpinti, kad automobilis neturėtų techninių gedimų, kadangi visi bijo pirkti transporto priemones su gedimais. Kruopščiai išvalykite ir išsiurbkite saloną, nes niekas nenori pirkti automobilio, kurio salonas yra purvinas.

Kas tas auto supirkimas?

Tai paslauga, kurioje nuolatos yra atrinkinėjami komandos nariai iš visos Lietuvos. Šioje paslaugoje yra asmenys, kurie nori nupirkti bet kokio tipo transporto priemones. Visi komandos nariai yra išsimėtę po Lietuvą, tad jūsų lokacija tikrai nebus svarbi. Ši paslauga yra populiarėjanti ne tik Lietuvoje, tačiau ir visame pasaulyje. Dauguma ja pasinaudoja, kadangi nepavyksta parduoti savo automobilio, nori greitų pinigų, nežino kaip sutvarkyti reikiamus dokumentus, nori atlaisvinti kieme vietą, automobilis su gedimais ir nenori į jį investuoti. Visa komanda dirba visą parą, ir visomis dienomis. Tad jei sugalvosite parduoti savo transporto priemonę naktį, žinokite, kad nekils jokių bėdų dėl to. Jūs galite jiems skambinti bet kuriuo paros metu, o jų numerius rasite puslapyje, arba galite užpildyti siūlymo formą. Nepamirškite, kad jums bus pasiūlytos skirtingos kainos, kadangi visi supirkėjai yra dirbantys individualiai.

Skubus automobilio pardavimas
Skubus automobilio pardavimas

 

Transporto priemonės siūlymas

Jūs galite pasiūlyti savo norimą transporto priemonę visiems iš karto, arba kiekvienam atskirai, tai priklausys nuo jūsų norų. Siūlyti, yra tikrai labai lengva. Jums reikės užeiti tik į mūsų internetinį puslapį AutoSupirkejai24.lt, ir pamatysite siūlymo formą. Formoje jums bus reikalinga informacija apie transporto priemonę, ją užpildyti ir įkelti bent kelias nuotraukas. Kai užpildote prašomus laukelius, spustelsite mygtuką ,, Siųsti” ir išsiųsti savo pasiūlymą visiems supirkėjams iš karto. Jei norite siūlyti individualiai supirkėjams, viršuje matysite ,, Supirkėjai” , ir tuomet pamatysite visus supirkėjus. Atsakymo galite tikėtis vos per 15 minučių, kadangi visi supirkėjau nuolatos laukia pasiūlymų. Su jumis bus susisiekta elektroniniu paštu arba telefono numeriu, kurį įvedėte. Jeigu jums nepatiks ir netenkins kaina, tuomet jūs galite jos atsisakyti.

Jeigu kaina jums tinka ir patinka, tuomet susitarsite su siūlytoju dėl tolimesnio vizito ir apžiūros laiko. Jeigu niekada netvarkėte dokumentų pardavimui, tai nekils problemų, kadangi visi supirkėjai moka juos tvarkyti ir padės jums. Reikėtų nepamiršti, kad ši paslauga yra visiškai nemokama, todėl kviečiame visus ja pasinaudoti.

Straipsnis yra parengtas ir patalpintas TarpFest komandos

Parašykite komentarą