Puslapio iškėlimas į viršų

Puslapio iškėlimas į viršų

Susikūrę naujus puslapius, dažnai kyla problemos su lankytojais. Kadangi puslapio iškėlimas į viršų nėra toks jau paprastas dalykas. Šis straipsnis bus visiems, kurie nori iškelti savo puslapius arba internetines parduotuves. Galbūt susiduriate su problema, kad į jūsų puslapį neužeina jokie lankytojai? Ši priežastis gali būti dėl daugybės priežasčių. Viena iš pagrindinių, kad nėra atlikta nei vidinis, nei išorinis SEO optimizavimas.  Rekomenduojame jums pasitikrinti puslapio vidinį optimizavimą per GTmetrix, o DA PA MZ duomenis per websiteseochecker. Yra žmonių kurie dirba su puslapio iškėlimais, ir visuomet susiduria su puslapiais kurie vadinasi ,, Straipsnių Katalogas” . Mes taip pat turime virš 15 tokių puslapių ir padedame žmonėms kilti paieškose. Talpinti pas mus yra mokama, ir gali kainuoti vos nuo kelių eurų, arba galite rasti ir nemokamų talpinimų.

Kas yra straipsnių katalogai?

Visi esame kada nors skaitę žurnalus, arba matę juos pardavimus fizinėse arba internetinėse parduotuvėse. Straipsnių katalogai yra labai panašūs dalykai kaip žurnalai, tik jie yra internetinėje platformoje ir nemokami. Juos skaityti internete, jums visiškai nieko nekainuos. Atkreipkite dėmesį, kad dažnai straipsniuose yra mėlynas tekstas, kurį pamygus , jūs būsite nukreipti į kitą puslapį. Tai yra aktyviosios nuorodos, kurios padeda puslapiams iškelti raktažodį paieškos sistemose. Katalogų galite rasti įvairiausių tematikų, tad tikrai nekils problemų , kur jį galite talpinti. Dauguma tokių puslapių yra įvairiausių kategorijų, tačiau gali būti ir į vieną orientuotą, tarkime Automobilių tematikos. Tai reiškia, kad šiame puslapyje galima talpinti straipsnius, kurie susiję tik su automobiliais. Taip pat jie bus brangesni, kadangi jų yra mažiau. Jums reikia pasirašyti daugybę straipsnių ir juos talpinti per tokius puslapius, kad įgautumėte geresnius SEO rodiklius. Žinoma rekomenduojama įsigyti ir atgalinių nuorodų.

Straipsnių kataloguose yra priimami tik unikalūs ir žinoma niekur netalpinti straipsniai. Tad jeigu turite straipsnį, ir jį bandysite talpinti per visus katalogus, tuomet tai nepavyks.

Straipsnių kokybė

Jei jus tikrai domina puslapio iškėlimas į viršų, tuomet nerekomenduojame rašyti ferminių straipsnių. Kadangi ferminiai straipsniai yra vos keli sakiniai ir kartojami nuolatos. Taip pat jei ateis skaitytojas, ir pamatys tokios kokybės straipsnį, jo tiesiog neskaitys ir prarandate potencialų klientą. Jūsų straipsnis tūri būti sudarytas bent iš 300 žodžių ir į viršų. Galima naudoti maksimaliai dvi aktyvias nuorodas, bei siūloma panaudoti kokias nors iliustracijas. Jūsų straipsnis turi būti be gramatinių klaidų, kad išlaikytų savo kokybę ir būtų indeksuojamas greičiau.

Pateikiame nuotrauką, koks įvertinimas yra šio straipsnio

Ar galite padėti mūsų puslapiui iškilti?

Visuomet galime pasiūlyti jums tokias paslaugas, kad jūsų puslapis iškiltų į viršų. Padėsime jums peržvelgti jūsų internetinį puslapį, ir pasakysime matomas klaidas, dėl kurių jis gali būti prastai indeksuojamas. Taip pat galime rašyti ir talpinti unikalius SEO straipsnius, per skirtingus portalus, iš kurių gausite aktyvias nuorodas. Straipsnių rašymo kainos prasideda už 300 žodžių, vos nuo 9 eurų. Galime pasiūlyti ir ,, BackLink” pardavimus, kurie iškels taip pat greičiau jūsų puslapį.

Straipsnis parengtas ir patalpintas TarpFest komandos

Parašykite komentarą