Kokie rankšluosčiai yra tinkami vonios kambariui?

Kokie rankšluosčiai yra tinkami vonios kambariui?

Geras vonios rankšluostis turi atlikti tris pagrindines funkcijas – tai ir greitai nusausinti, būti patvariam ir puikiai derėtų prie kalėdinio interjero kartu su kalėdiniais žaisliukais ir advento papuošimais. Juk rankšluosčius naudojame kiekvieną dieną, todėl norisi, kad jis būtų kokybiškas, nes turi kontaktą su mūsų oda.

 

Šiais laikais rankšluosčių asortimentas yra neįtikėtinai didelis, todėl kyla daugybę klausimų, koks dydis,medžiaga ir kt. turėtų būti. Įsigyjant kokybišką rankšluostį Jus labiau sutaupysite,nes kokybės atžvilgiu ji naudosite ilgiau nei įsigiję pigesnį, kuris gali būti ne itin tvirtas ir susidėvėti po keletos panaudojimų.

 

Šiame straipsnyje plačiau apie tai kaip išsirinkti tinkamą rankšluostį.

Rankšluosčių priežiūra

Iš pažiūros rankšluosčių  priežiūra gali atrodyti paprastas dalykas tačiau naudojant tinkamo skalbimo ir džiovinimo būdus, galite išsaugoti savo rankšluosčių kokybę, purumą, ryškumą, bet ir jų minkštumą. Taigi keli patarimai:

 

1. Pirmiausiai įsigiję naują rankšluostį reikėtų jį išplauti.

 

2. Rankšluosčius plaukite kas keturias dienas

 

3. Skalbdami rankšluosčius atskirkite juos nuo drabužių, jog tarp skalbinių nepersineštu mikrobai ir bakterijos

Rankšluosčių spalvos pasirinkimas

Dažniausiai viešbučiuose ar apsilankius SPA pamatyse baltus rankšluosčius.Balti rankšluoščiai yra klasika,tai ar rinktis baltus rankšluosčius ar visgi  spalvotus?

Baltų rankšluosčių privalumai :

Universalumas – tai neutralus variantas, kuris tiks prie bet kokio Jūsų dekoro ir vonios įvaizdžio.

Kokybė – balti rankšluosčiai neblunka, todėl investuodami į baltus rankšluosčius sutaupote.

Klasikinė išvaizda: spalvų mados dažnai keičiasi, bet balta visada išlieka stilinga. Nereikia jaudintis, kad balti rankšluosčiai dėl spalvos atrodys pasenę.

Švara: balta spalva suteikia švaros ir gaivumo pojūtį bei vaizdą.

Tačiau kai kurie žmonės mato baltą kaip gaivią spalvą, o kiti mato ją kaip paprastą ir nuobodžią. Gali atsibosti  matyti tuos pačius baltus rankšluosčius  savo namų vonios kambaryje. Rinkdamiesi rankšluosčius nuspręskite, ar balta spalva jums pakankamai įdomi.

Spalvoti rankšluosčiai:

Jei jus esate kūrybingas žmogus arba tiesiog Jūsų vonią turi tematiką ir norite įvairesnių spalvų, tada rinkitės spalvotus, o ir ant spalvotų rankšluosčių matosi mažiau purvo ir nepageidaujamų dėmių.

Rankšluosčio medžiaga

Pasirinkite geriausias rankšluosčių medžiagas: dėl savo sugeriamumo ir stiprumo medvilnė yra daugelio vonios rankšluosčių pasirinkimas.

Pavyzdžiui, medvilnė ir viskozė yra labiausiai sugeriantys audiniai. Jei minkštumas yra svarbiausias prioritetas, apsvarstykite vonios rankšluosčius, pagamintus iš bambuko.

Mikropluošto ir plokščio pynimo medvilniniai rankšluosčiai geriausiai tinka keliautojams ir tiems, kurie ieško lengvo ir kompaktiško varianto.

 

 

Paruošta remiantis pagal bijunai-prienamo.lt  informaciją

Parašykite komentarą