Mini rekuperatoriai: jų teikiama nauda

Mini rekuperatoriai: jų teikiama nauda

Tikriausiai kiekvienas namuose norime jaustis komfortabiliai. Juk taip nemalonu grįžti į namus, kuriuose yra drėgna, veisiasi pelėsis, dažnai vyrauja nemalonus kvapas. Bet visa tai gali išspręsti vieno prietaiso pagalba, kuris yra mini rekuperatorius. Nors jo pavadinime minimas žodis mini, bet jis gali namuose atlikti labai didelius stebuklus, tad plačiau apie tai papasakosime.

Pašalina drėgmę namuose

Susikaupusi drėgmė namuose gali būti vienas iš pirmųjų žingsnių į įvairias ligas. Juk nuolatinė drėgmė smelkianti kūną yra tikrai nemaloni, o ką jau kalbėti apie jos daromą žalą  namas. Įvairių bakterijų atsiradimas, pelėsis, nemalonus kvapas, tai tik dalis neigiamų dalykų, kuriuos gali padaryti susikaupusi drėgmė. Kad viso tai būtų galima išvengti, puiki išeitis yra mini rekuperatoriai. Jų pagalba ne tik bus galima išvalyti orą namuose, sutaupyti energijos, bet ir pašalintą tą nemalonę drėgmę. Jau po keleto valandų jo veikimo galėsite pajusti, kokią didžiulę naudą jis gali padaryti.

Švaresnis oras namuose

Kadangi žmogaus organizmas nuolatos turi įkvėpti, tai mes turime pasirūpinti, kad tas oras būtų kaip įmanoma švaresnis, ypač tose vietose, kur yra labai didelis užterštumas, tai yra miestuose, kuriose gyvena daug žmonių, vyksta įtemptas gyvenimo ritmas, žmonės daug važinėja automobiliais ir taip teršia aplinką. Jau vien einant gatve, galime įkvėpti nemažai kenksmingų medžiagų. Tad grįžus namo, norime mėgautis švariu, be dulkių ir įvairių bakterijų oru. Be to, mini rekuperatoriai gali būti išsigelbėjimas tiems, kas turi negalavimus, susijusius su kvėpavimo takais. Tai ypač aktualu pavasarį, kada lauke atsiranda žiedadulkių ir namuose negalima atidaryti langų, kad jos nepatektų į vidų.

Mažina išlaidas

Turint mini rekuperatorių namuose, galėsite sumažinti šilumos išlaidas. Jis žiemą puikiai pasitarnaus kaip prietaisas, kuris gali sušildyti orą. Tad nereikės sukti galvos dėl didelių šildymo sąskaitų. Nors iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad ši sistema nėra tokia pigi, bet kai sudėtumėte kelių metų gaunamas sąskaitas ir paskaičiuotumėte, tad tikrai pamatytumėte, kad per keletą metų jis atsipirks. Tad tai gali būti puiki investicija, kuri laikui bėgant tikrai atsipirks ir dar su dideliu kaupu.

Mini rekuperatorių privalumai

Pateikiame pagrindinius privalumus, kuriuos gali suteikti mini rekuperatoriai:

  1. Užtikrinama puiki oro kokybė namų aplinkoje;
  2. Gali užkirsti kelią namuose veistis pelėsiui;
  3. Gali sumažinti šilumos kaštus;
  4. Nėra triukšmingas aparatas;
  5. Palyginus su kitais prietaisais, tai gali būti nebrangus variantas;
  6. Nesudėtingas valdymas, kuris gali būti valdomas tiesiogiai arba naudojant valdymo pultelį.

Parašykite komentarą