Audiniai internetu gali būti ir madingi. Kokios audinių spalvos šį sezoną madingiausios

Audiniai internetu gali būti ir madingi. Kokios audinių spalvos šį sezoną madingiausios

Pavasario ir vasaros sezono spalvų paletė yra plati. Šio sezono spalvų gausa turėtų būti derinama, naudojant keletą spalvų. Audiniai internetu gali būti pasirenkami iš didelio spektro kupranugario atspalvių. O šie šviesūs atspalviai smagiai derinami su mėlyna, alyvine, mėtų, raudona, oranžine ar geltona spalvomis. Pavasario ir vasaros sezono metu, audinių spalvų deriniai turėtų būti prislopinti, pastelinių spalvų: rožinė, violetinė, ar vos pigmentuotos dirbtinės neutralios spalvos, tokios kaip pilka ir „Pearl“ smėlio spalvos. Tokios pastelinės spalvos turėtų būti dar labiau prislopintos, blankesnių atspalvių, sušvelnintų saldžių tonų, tokių kaip rūgšti citrininė geltona ir mėtinės žalios akcentai.

Jei nedrįstate būti ryškus ir šviesti kaip saulė dėvėdamas ryškiai geltonus rūbus, galite rinktis ir neryškius, vienatonių spalvų derinius. Tarkime, išsirinkti audiniai internetu padės Jums susikurti įvaizdį naudojant mėlynos spalvos audinius. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad vasaros ir pavasario sezonas jus skatina sužaisti skirtingais vienos spalvos atspalviais. Turėtumėte būti drąsus ir ieškoti nestandartinių audinių bei spalvų derinių.

Taip pat itin populiarios šių dienų mados kontekste bus komfortiškos, neišsiskiriančios spalvos – įvairūs rudi tonai, kurie gali būti renkamiesi nuo šviesiai kreminių iki tamsių žemės atspalvių. Šie rudų tonų audiniai Jums primins jaukius namus, pasibuvimą su artimaisiais, šilumą ir įžemins.

Aprangos audiniuose nebijokite žalios spalvos. Jei svajojate apie žemiškus audinius, žali audiniai interenetu labai geras pasirinkimas šį sezoną, nes ši spalva, prognozuojama, neišeis iš mados dar ilgus metus. Šio sezono žalios spalvos atspalviai apeliuoja į eko madą, į natūralų gamtos ritmą, primena lėtąją madą, prie kurios linksta labai daug stilingų žmonių, dizainerių bei audinių kūrėjai.

Ko gero, kaip didžiausia pavasario ir vasaros sezono naujiena spalvų paletėje gali būti laikomas pilkos ir violetinės spalvų deriniai. Pilka, atkeliavusi iš 60-ųjų mados tendencijų, sužibės visais savo tonais ir pustoniais. Todėl galite rinktis visus pilkus atspalvius ir galėsite būti ramus, kad esate madingas. Taip pat galėsite puoštis ir blizgėti, savo aprangoje kuriant retro futurizmą. Kokybiškas prekes įsigykite Audiniai.com parduotuvėje

 

Parašykite komentarą