Batų formos ir tinkamai parinktos avalynės privalumai

Batų formos ir tinkamai parinktos avalynės privalumai

Ne visos pėdos vienodos – kaip išsirinkti tinkamą batų formą, kad išvaizda būtų tip top pagal jūsų pėdos bruožus? Kad ir kokios jūsų pėdos būtų, plačios, siauros, ilgos ar trumpos, ją galite juos pagražinti pasirinkę jums tinkamiausią porą porą.

Kedai moterims yra būtini norint užbaigti ir užtikrinti jūsų kasdienę. Pasirinkite tinkamą porą ir jūsų įvaizdis akimirksniu paaukštins jūsų aprangą, padidins pasitikėjimą savimi ir patobulins jūsų figūrą bei kojas. Tai viena iš priežasčių, kodėl tiek daug moterų nori ištverti diskomfortą, visą dieną vaikščiodamos penkių colių aukštakulniais.Tačiau kulno aukštis nėra vienintelė batų savybė, galinti gerokai pakeisti jūsų pėdų ir kojų išvaizdą – pirštų dėžutės forma taip pat gali padaryti tą patį.

Galbūt supratote, kad pirkdami batus esate linkę pasirinkti tam tikrą pirštų formą. O galbūt jūs niekada nekreipėte daug dėmesio į šį konkretų savo avalynės aspektą ir tiesiog ieškojote to, kas puikiai atrodė ant jūsų kojų. Pėdos, žinoma, taip pat yra skirtingo dydžio, ilgio, pločio ir formų, o tai reiškia, kad ne kiekvienas batų tipas pamalonins porą, tiks būtent jums. Ir tai ne tik estetika – dėvėkite porą, kuri netinka jūsų kojoms, ir tai gali sukelti tiek skausmo, kad negalėsite vaikščioti.

SMAIGUS PIRŠTAS

Tomis dienomis, kai norime atrodyti itin blizgiai, esame linkę siekti poros smailių batų. Jie ne tik sujungia oficialią darbo aprangą, bet ir gali elegantiškai atrodyti prie laisvalaikio džinsų ir marškinėlių ansamblyje.

Tai ne vienintelė priežastis, kodėl daugelis moterų mėgsta batus smailiais nolais. Tai taip pat susiję su vizualiniais efektais, kuriuos jie turi ir pėdai. Smailūs pirštai, pailgins ir suplonins pėdą, ko dažniausiai nori moterys. Smailių batų forma labiausiai tiks tiems, kurių pėdos yra siauros, atsižvelgiant į prigludimą ir patogumą, tačiau galite tai padaryti, jei jūsų pėdos yra vidutinio pločio arba šiek tiek platesnės nei vidutinė.

Kartais gali padėti padidinti batus su smailiais nolais per pusę arba vienu visu dydžiu, kad būtų daugiau vietos batų nosyje. Jei tai padarius, batai šiek tiek atsilaisvina aplink kulną, naudodamiesi kulno įdėklais galite lengvai išspręsti tinkamumo problemą.

MIGDOLINIS PIRŠTAS

Migdoliniai batai gali būti ne tokie aštrūs kaip smailūs, tačiau jie turi tokį patį liekninantį ir pailginantį poveikį pėdoms ir be skausmo, kurį pastarosios gali sukelti, ne savo formos pėdoms.

Migdolinis pirštas yra gera alternatyva smailiems batams moterims su plačiomis ir mėsingomis pėdomis. Turint omenyje tai, kad kiekvieno prekės ženklo batų kirpimas yra skirtingas, tai nereiškia, kad turintieji plačias pėdas apskritai negali avėti smailiapirščių batų. Tai iš tikrųjų priklauso nuo to, koks ypatingas asmuo yra dėl savo išvaizdos, nes yra žmonių, kurie primygtinai reikalauja avėti smailius batus, nors ir turi plačias pėdas.

APVALINTAS PIRŠTAS

Viena forma, kuri puikiai tiks ant visų tipų pėdų, yra universaliai glostantis suapvalintas pirštas. Nesvarbu, ar jūsų pėdos siauros ar plačios, ar jūsų pirštai stambūs ar ilgi, ši klasikinė forma jums tiks. Jie taip pat yra patogiausia batų forma – pagalvokite apie baleto batus, kurie būtini dienomis, kai tikėtina, kad ilgai stovėsite ant kojų.

Parašykite komentarą