Drono paslaugos: puikus pasirinkimas parduodant NT

Drono paslaugos: puikus pasirinkimas parduodant NT

Nekilnojamo turto pardavimas nebėra toks paprastas, kadangi jis yra labai susijęs su prekine išvaizda. Jeigu tikrai norite parduoti kuo skubiau savo nekilnojamą turtą, tuomet jums prireiks turėti gražias nuotraukas, kurias reikės panaudoti skelbime. Užėję į puslapius, kuriuose pardavinėjamas NT, mes matome, kad rinka yra tikrai didelė, todėl jūsų parduodamas turtas turėtų išsiskirti nuo kitų NT. Kartais žmonės nori sutaupyti ir geriau pasirenka viską sufotografuoti patys, o nežinodami kokių reikia nuotraukų, jie pridaro klaidų. Taip pat dažnas atvejis, kuomet nekilnojamas turtas yra fotografuojamas su telefonu ir galvoja, kad tai padės greičiau parduoti. Nekilnojamo turto rinka smarkiai kinta, todėl būtina turėti gražias nuotraukas ir aukštos kokybės, kad atskleisti visą vaizdą klientui. Drono paslaugos tampa vis populiaresnės nekilnojame turte, kadangi atskleidžiamas gražus vaizdas ir tai pritraukia daugiau klientų.

Drono paslaugos teikia daugybę privalumų NT rinkai

Kiekvienas nekilnojamo turto brokeris stengiasi, kad pirkėjas ir pardavėjas liktų patenkinti, bei atlikti sėkmingą sandorį. Internete yra sudarytos statistikos, kurios parodė, kad geros kokybės nuotraukos leidžia greičiau parduoti nekilnojamą turtą. Nuotraukos darytos telefonu nėra prilyginamos nuotraukoms, kurias atlieka asmenys su dronu. Pagal bepiločio orlaivio taisykles, mes galime kelti droną iki 120 metrų aukščio, o iš oro mes matysime puikus parduodamo turto kadrus. Reikia nepamiršti, kad galima padaryti ir nuostabių vaizdo įrašų. Kuomet nuotraukos yra padaromos iš aukšto atstumo, tuomet kiekvienas asmuo gali pamatyti nuostabius vaizdus, kurie supa tą namą, sklypą ar kitokį objektą.

Kiekviename objekte būtina atvaizduoti nuostabų vaizdą, kad būtų pritraukiamas didesnis srautas susidomėjusių asmenų. Dauguma brokerių stengiasi parodyti nuostabią aplinką, kurioje matomas miestas, prekybos centrai, gamta, ežerai, upės, miškai, nes tai patinka žmonėms. Nuotraukos iš aukštai padeda žmonėms labiau susipažinti su aplinka ir įsivertinti visus privalumus, jeigu nusipirktų tą NT.

Nekilnojamo turto fotografavimas dronu kainuoja mažą suma, todėl kiekvienas asmuo gali lengvai sau leisti įsigyti tokias paslaugas. Kainos prasideda vos nuo 30 eurų ir į tą sumą įeina 5 – 8 redaguotos nuotraukos, kurios atskleis tikrą grožį ir padės jums parduoti nekilnojamą turtą greičiau.

Parašykite komentarą