Spalvoti dūmai: ką reikėtų apie juos žinoti?

Spalvoti dūmai: ką reikėtų apie juos žinoti?

Spalvoti dūmai tampa vis populiaresnė įvairių švenčių atributika. Juos renkasi dėl to, kad jie palyginus su kitais fejerverkais nėra tokie pavojingi, juos gali naudoti ir tie, kurie neturi daug patirties leidžiant panašaus pobūdžio fejerverkus. Šie dūmai yra universalūs, nes tinka pačiose įvairiausiose šventėse. Tad, ką reikėtų žinoti apie juos, plačiau papasakosime šiame straipsnyje.

Kaip galima juos panaudoti?

Šie dūmų efektai dažniausiai naudojami fotosesijos metu. Tačiau nėra vienos taisyklės, kad juos reikėtų naudoti būtent tada. Jeigu turite ir kitų idėjų, kaip juos galite naudoti, drąsiai visas sugalvotas idėjas gali įgyvendinti. Kalbant apie fotosesijas, juos nesunku derinti prie įvairių naudojamų aksesuarų, drabužių ir kitų dalykų, nes jie gali būti pačių įvairiausių spalvų. Tad jei vienos ar kitos idėjos negalite panaudoti, nes ji netinka prie viso konteksto, tuomet puikiai vietoj to galite rinktis spalvotus dūmus. Tad šiuos dūmus galite rinktis įvairiems gimtadieniams, įmonės šventėms, vestuvėms, krikštynoms ir kitiems panašiems renginiams.

Spalvotų dūmų veikimas

Kad žinotumėte, jog spalvoti dūmai veikia tinkamai, pateiksime kelis aspektus, į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį. Iš esmės, visų dūmų veikimo principas yra vienodas ir jis nepriklauso nuo pagaminimo firmos, jo dydžio ir panašiai. Spalvotų dūmų pagrindą dažniausiai sudaro kartoninis arba medinis cilindras, iš kurio turėtų veržtis dūmai. Jo viduje yra sumontuotas specialus mechanizmas, kuriam suveikus, į orą pasileis didelis dūmų debesis. Šis dūmų efektas turėtų veikti apie 60-90 sekundžių, tad jei vyksta fotosesija ir yra paleidžiami dūmai, reikėtų orientuotis į šį laiką. Aišku, pirmosiomis sekundėmis, dūmų efektas yra pats ryškiausias, sodriausias, tad jei norite, kad dūmų spalva būtų labai ryški, reikėtų skubėti kadrus daryti pirmomis sekundėmis.

Spalvotų dūmų privalumai

Pateikiame pagrindinius argumentus, kodėl verta rinktis spalvotus dūmus:

  • Nesudėtingas paleidimas ir tai yra vienas iš saugiausių pirotechninių gaminių, kuriam paleisti nereikalingas specialus asmuo, turintis tam tikrų žinių.
  • Palyginti su fejerverkais, tai ilgesnio veikimo efektas, tad norint fotografuotis, galima padaryti kur kas daugiau įvairesnių nuotraukų.
  • Nemažas spalvų pasirinkimas, kurias galima derinti prie norimų akcentų.
  • Dūmai yra nekenksmingi organizmui, todėl jie gali liestis prie odos, plaukų, jeigu jie bus įkvėpti, tai nepažeis kvėpavimo takų.
  • Palyginti su kitomis priemonėmis, jie yra nebrangūs, tad jų naudoti galima didesnį kiekį.

Parašykite komentarą