Ezoterinės prekės – orakulo kortos, taro kortos, švytuoklės

Ezoterinės prekės – orakulo kortos, taro kortos, švytuoklės

Ezoterinės prekės – orakulo kortos, taro kortos, švytuoklės

Pas mus elesoul.eu parduotuvėlėje rasite įvairiausias ezoterines prekes. Turime gausų orakulo kortų, taro kortų, lenormand kortų, švytuoklių bei mokymų pasirinkimą. Visos orakulo kortos parduodamos su naudojimosi instrukcija. Švytuoklės taip pat parduodamos su naudojimosi instrukcija. Toliau apžvelkime ezoterines prekes:

Orakulo kortos – šias kortas dažniausiai naudoja pradedantieji, kurie dar nėra susipažinę su pranašavimo sistemomis. Orakulo kortos padės jums išsiaiškinti jums reikiamus atsakymus, tačiau šie atsakymai visuomet jus nuteiks pozityviai. Orakulo kortos neturi aiškaus dėstymo, dauguma žmonių šiomis kortomis buria interpretuodami savaip. Šios kortos skirstomos į tam tikras grupes: gyvūnų, dvasios, angelų, čakrų ir taip toliau.

Taro kortos – šios kortos skirtos jau pažengusiam būrėjui, kuris supranta kaip šiomis kortomis naudotis. Semantinė taro pranašavimo sistema nuo senų laikų buvo populiariausiai bei daugiausiai naudojama. Taro kortų kaladę sudaro mažieji bei dydieji arkanai. Yra galimybė burti tiek mažaisiais, tiek didžiaisiais arkanais, tačiau geriausia būtų tai atlikti su pilna kortų kalade. Taro kortos jums pateiks tikslius atsakymus į jūsų klausimus, todėl šios kortos tokios populiarios.

Lenormand kortos – šios kortos kaip ir taro kortos, skirtos jau pažengusiems naudotojams. Lenormand kortos turi aiškų, konkretų dėstymą. Šios kortos nėra tokios populiarios kaip taro kortos, tačiau taip pat naudojamas atlikti profesionalius būrimus. Lenormand kortų būrimas irgi labai tikslus, bei galintis atsakyti į jūsų užduodamus klausimus.

Švytuoklės – šie svareliai naudojami gauti reikiamus atsakymus. Švytuoklės padeda suprasti jau tai ką jus žinote, tačiau nesuprantate. Švytuoklės pažadina jūsų intuiciją ir padeda lengviau priimti tam tikrus sprendimus ar gauti į juos atsakymus. Švytuoklės būna su tam tikrais akmenimis, kurie dar sustiprina tam tikras jų savybes. Todėl prieš perkant švytuoklę išsirinkite jums tinkantį akmenį.

Mokymai – elesoul.eu parduotuvėlėje rasite įvairiausių ezoterinių mokymų, kurių pagalba galėsite lengviau pažinti viska kas supa aplink mus. Mokymai vedami tiek gyvai, tiek nuotoliniu būdų, todėl mokytis gali visi norintys.

Elesoul.eu parduotuvėlėje galėsite įsigyti visą norimą ezoterinę įrangą, jeigu kyla papildomų klausimų dėl mokymų ar įrangos pasirinkimo, nedvejokite – rašykite mums, mes visada padėsime išsirinkti tai ko jums reikia.

Parašykite komentarą