Nugaros skausmo malšinimas su masažuokliais

Nugaros skausmo malšinimas su masažuokliais

Atliekant masažo terapiją su masažuokliais, jūs galite pašalinti ne tik nugaros skausmus, tačiau ir kitų raumenų. Šiais laikais masažuokliai kainuoja tikrai nedaug, todėl yra įperkami kiekvienam ir patogūs kasdieniniam naudojimui namuose. Nugaros skausmas yra labai paplitęs ir juntamas kas penktam žmogui. Vien 2016 metais, apie 13 procentų suaugusiųjų asmenų, jautė lėtinius nugaros skausmus. Šiame straipsnyje stengsime jums papasakoti apie masažuoklius.

Nugaros masažuokliai

Nugaros masažuokliai yra sukurti taip, kad juos galėtumėte lengvai naudoti savo namuose. Kiekvienas masažuoklis yra skirtingas ir pritaikomas pagal kiekvieno asmens poreikius ir biudžetą. Juos galite naudoti pasidėję ant savo kėdės, žiūrint televizorių, klausant muzikos arba gulint. Jei bijote dėl masažuoklio naudojimo, visuomet galite pasitarti su savo gydytojais, kurie jums patars.

Ar nugaros masažuokliai veikia?

Dauguma nugaros masažuoklių naudoja įvairius mechanizmus, kurie atpalaiduoja raumenis ir sumažina įtampa, įskaitant:

  • Besisukantys kamuoliukai, kurie skirti shiatsu stiliaus masažams.
  • Vibracija.
  • Šildymo funkcija.

Jei žmogus kenčia nuo nugaros skausmų, tuomet elektrinis masažuoklis yra puiki investicija. Internete galima rasti tyrimus, kurie rodo, kad masažuoklis gali padėti žmonėms kenčiantiems nuo lėtinio nugaros skausmo. Tačiau teigiamas poveikis gali atrodyti trumpalaikis. Pagal tyrimus yra nustatyta, kad masažuokliai yra veiksmingi malšinant skausmą.

Kaip pasirinkti teisingą masažuoklį?

Jeigu ieškote tinkamo masažuoklio, kuris gali numalšinti nugaros skausmą, jums reikėtų pagalvoti apie:

  • Šilumos funkcija: labai svarbu , kad masažuoklis turėtų šildymo funkcija, nes šiluma gali sumažinti raumenų skausmą.
  • Masažuoklio stilius: rekomenduojama įsigyti rankinius, nešiojamus arba panašius į pagalvę, masažuoklius.
  • Masažo tipai: kai kurie masažuokliai atlieka tik specifinius masažus, tokius kaip giliųjų audinių, shiatsu, vibracinius masažus.

Nugaros skausmų masažui mažinti yra rekomenduojamas kaklo masažuoklis, kurį galite naudoti ne vien kaklui, tačiau ir nugarai.

Kodėl kaklo masažuoklis?

Kaklo masažuoklis gali padėti sumažinti raumenų skausmą ir numalšinti jūsų esamą emocinę įtampą. Taip pat ir skatins geresnę kraujotakos stimuliaciją. Aktyvins jūsų riebalinio audinio cirkuliaciją ir palaikys stabilią nervų sistemos veiklą. Reikia paminėti, kad naudodami masažuoklį, jūs pagerinsite ir savo miegą.

Parašykite komentarą