Ko tikėtis iš pedikiūro?

Ko tikėtis iš pedikiūro?

Pedikiūras – tai gydomoji pėdų procedūra, kurios metu pašalinama negyva oda, suminkštinama kieta oda, formuojami ir gydomi kojų nagai. Pedikiūrui atlikti naudojama pedikiuro priemones. Laikykite tai pėdų manikiūru! Gera pėdų procedūra yra rojus, tačiau pedikiūro metodai gali skirtis – nuo lakavimo tipo iki masažo, todėl svarbu rasti jums tinkamą pedikiūrą.

Kuo naudingas pedikiūras?

Reguliarus pedikiūras gali padėti pedikiūrui, jei turite pėdų problemų, pavyzdžiui, nuospaudų, nuospaudų ir įtrūkusių padų. Tai gali padėti išvengti tolesnio gydymo.

Pedikiūras taip pat gali padėti jūsų laikysenai – natūralu, kad prižiūrėtomis pėdomis vaikščioti patogiau.

Pedikiūras taip pat gali jus nuraminti ir atpalaiduoti, kai jis derinamas su kitomis procedūromis. Pedikiūro specialistui įmasažavus į pėdas kelis minkštinančius ir raminančius kremus, galite pajusti, kad vaikštote ore!

Ko tikėtis iš pedikiūro

Tradicinis pedikiūras pradedamas gydomąja pėdų vonia arba SPA. Pėdos mirkomos ir valomos šiltame, kvapniame vandenyje, kad oda būtų minkštesnė – tarsi mini jacuzzi jūsų pėdoms.

Po šveitimo druska ar mineralais nušveičiama negyva oda. Pedikiūrininkė taip pat pašalins odeles, nukirps ir suformuos kojų nagus.

Į pėdas įmasažuojami kremai ir aromaterapiniai aliejai, kurie atgaivina ir minkština odą. Daugelis pedikiūrininkų taip pat masažuoja apatines kojų dalis ir galbūt atlieka akupresūrinį ar refleksologinį pėdų masažą, kad padėtų atsipalaiduoti. Kai kuriuose pedikiūro procedūrose naudojami karšti akmenys. Kiti naudoja purvą, įvyniojimus ir net dumblius. Pedikiūro pabaigoje bus atliekamas aukštos kokybės kojų nagų lakavimas.

Po gero pedikiūro pėdos atrodys ir jausis fantastiškai. Turėtumėte norėti pasigėrėti savo pėdomis ir beatodairiškai žadėti sau, kad ateityje geriau prižiūrėsite savo kojas!

Pedikiūras paprastai trunka nuo 30 iki 90 minučių, priklausomai nuo naudojamų metodų. Po jo skirkite laiko, kad galėtumėte lengviau atsistoti!

 

Įvairios pedikiūro rūšys

Pedikiūras skiriasi priklausomai nuo SPA centro ir pedikiūrininko, tačiau paprastai pagal aprašymą SPA centro meniu galite rasti jums tinkantį pedikiūrą.

Prancūziškas pedikiūras: klasikinis, kai naudojamas ilgai išliekantis nagų lakas, išbalinamas galiukas ir padailinami kojų nagai.

Intensyvus parafino pedikiūras: šiltas vaškas įmasažuojamas į nagus, pėdas ir blauzdas, kad jas sudrėkintų ir suminkštintų.

Prabangus pedikiūras: procedūra, kurią paprastai sudaro masažas, suminkštintas parafino vaškas ir šildomi rankšluosčiai arba įvyniojimas, kuris sušildo ir nuramina pėdas, taip pat minkština ir drėkina nagus.

Parašykite komentarą