Kodėl verta išlikti blaiviems?

Kodėl verta išlikti blaiviems?

Būti blaiviam gali būti puiki perspektyva. Pavartojus alkoholinių gėrimų, daugumos žmonių socialinis elgesys pasikeičia, bet tikrai ne į gerąją pusę. Net jeigu nesate alkoholikas, vis tiek blaivus gyvenimo būdas gali pasirodyti kaip sunkus iššūkis. Nustojus vartoti alkoholius gėrimus, jūsų gyvenimas pasikeis į gerąją pusę įvairiais būdais. Nesvarbu ar esate alkoholikas ar norite pagerinti savo sveikatą, yra daug priežasčių, dėl kurių blaivumas daro jūsų gyvenimą sveikesnį, linksmesnį ir turiningesnį.

Jeigu patiems nepavyksta išlikti blaiviems, tuomet išblaivinimas jums padės.

Pagerės jūsų miegas

Kokybiško miego pervertinti yra tiesiog neįmanoma. Prastai išsimiegojus, jūs jausitės niūrūs, greičiau pavargsite ir negalėsite susikoncentruoti. Alkoholio vartojimas tikrai neskatina gero miego, o jį gali tik pasunkinti, tad kartais norėsite miegoti ir dienos metu. Kuomet esate blaivus, galitės laikyto sveiko miego grafiko ir kiekvieną dieną pabusti žvalūs.

Mityba pagerėja

Kuomet esate apsvaigę, tuomet labai lengva pasiduoti riebiam, saldžiam ir sūriam maistui. Valgyti sveikesnį maistą yra kur kas lengviau, kuomet esate blaivūs. Turėsite mažiau potraukių nesveikam baro maistui.

Stabilizuosis svoris

Savo kūną galite perpildyti kalorijomis vos su keliais kokteiliais. Kuomet sujungiate alkoholį su greitu maistu, tuomet gaunate puikų viršsvorio receptą. Kai būsite blaivus, tuomet pajusite, kad nustojate priauginėti papildomo svorio, o keli kilogramai nukris be jokių pastangų.

Išvengiate papildomų sveikatos problemų

Niekas nemėgsta galvoti apie galimas pasekmės dėl alkoholio vartojimo. Tačiau kepenų ligos yra diagnozuojamos kiekvieną dieną, o jeigu piktnaudžiaujate alkoholiu, tuomet galite susirgti ir jūs. Kuomet esate blaivus, jums nereikia jaudintis, kad dėl jūsų įpročių turėsite rimtų sveikatos komplikacijų.

Turėsite daugiau laisvo laiko

Alkoholio vartojimas reikalauja ne tik daug energijos, tačiau ir laiko. Atsisakę vartoti alkoholio , jūsų gyvenime padaugės laisvo laiko, kurį galėsite praleisti turiningiau. Taip pat sutaupysite nemažai pinigų, kuriuos galėsite išleisti savo pomėgiams arba pirkdami dovanas savo šeimos nariams.

Alkoholio atsisakyti gali būti ypatingai sunku, nes nustojus vartoti yra juntami alkoholio simptomai. Patys stipriausi simptomai pasireiškia po 3 dienų. Tačiau Vilniuje yra siūloma detoksikacija, kuri gali padėti kiekvienam asmeniui.

Parašykite komentarą