Kodėl brokerio paslaugos yra reikalingos?

Kodėl brokerio paslaugos yra reikalingos?

Kiekvieną dieną yra vykdomi sandoriai susiję su nekilnojamo turto pirkimais ir pardavimais, todėl žmonės kartais klausia ar nekilnojamo turto agentūra Kaune gali jiems padėti? Ar jie yra naudingi? Kartais žmonės mąsto, kad visą darbą gali atlikti patys ir taip užsidirbs daugiau nuo būsto pardavimo. Problema, kad dauguma negalvoja, kad menkiausios klaidos jiems gali kainuoti kur kas daugiau, negu brokerio prašomas procentas nuo pardavimo. Namų pirkimo ir pardavimo metu yra sudarinėjami sandoriai, kurių finansinės sumos yra nemažos, todėl dalinamės kodėl verta rinktis brokerio paslaugas.

Brokeris suteikia didesnį patogumą jums

Kuomet kalba eina apie pardavimus, reikia būti nuolatos prie telefono, kad nepraleisti svarbių skambučių. NT brokeris Kaune dirbą visą darbo dieną, kad palaikytų reikiamus ryšius tarp pardavėjo ir pirkėjo. Patyrę brokeriai žino ką reikia daryti, kad sėkmingai įvykdytų sandorį.

Jeigu ieškote būsto sau, tikriausiai esate išsikėlę tam tikrus kriterijus ir esate numatę sumą už kurią ruošiatės pirkti. Brokeris pagal jūsų nustatytus kriterijus atras jums patį tinkamiausią kainą, susitars dėl vizitų ir derėsis dėl kainos.

Tokia pati situacija yra ir su nekilnojamo turto pardavimu. Kad parduoti savo turtą, jūs turite nuolatos kelti telefono skambučius ir atsakinėti asmenims į jiems rūpimus klausimus, bei aprodyti parduodamą turtą. Tačiau nepamirškite ir tų atvejų, kuomet pirkėjai susitaria dėl vizito, tačiau neatvyksta ir jums apie tai nepraneša, tad jūs tik išvaistote savo laiką.

Derybos yra sunkus darbas

Pirkėjai dažnai galvoja, kad geriausią kainą gali susiderinti patys, kuomet yra palaikomas tiesioginis ryšys tarp pirkėjo ir pardavėjo. Susitarimas dėl kainos nėra toks paprastas kaip gali atrodyti, kadangi pardavėjas nori gauti kuo didesnę sumą, o pirkėjas nori nupirkti už kuo mažesnę pinigų sumą.

Jeigu esate pirkėjas ir matote dalykus kurie jums nepatinka, tikriausiai to nesakysite pardavėjui, kad jis nuleistų kainą, nes tiesiog jums bus nemalonu. Tačiau visus jūsų kriterijus gali išsakyti brokeris ir paaiškinti pardavėjui kiek reikės investuoti, kad būtų sutvarkyti tie dalykai.

Parašykite komentarą