Kam skirti kieto kuro katilai?

Kam skirti kieto kuro katilai?

Kieto kuro katilai – be jokios abejonės populiariausi ir vieni iš ekonomiškiausių. Todėl nereikia stebėtis, jog daugelis mąsto įsigyti būtent šį katilą. Tačiau, ar jis visiems tinka? Deja, bet renkantis katilą reikia atkreipti dėmesį ne tik į jo savybės, bet ir gyvenamąją vietą. Tad, kam tinka kieto kuro katilai?

Gyvenamiems namams

Kieto kuro katilai yra puikiai pritaikyti gyvenamiems namams. Nesvarbu, kokio dydžio jūsų namas, šis katilas tikrai tiks. Tačiau atkreipkite dėmesį į tai, jog nuo namo dydžio ir išplanavimo priklauso, kokį katilą turėsite pasirinkti. Todėl rinkdamiesi atkreipkite dėmesį ne tik į kainą, bet ir tai, kokio dydžio namas.

Kotedžams

Kotedžai skiriasi tiek išplanavimu, tiek ir kitais dalykais, tačiau jiems visiems tiks kieto kuro katilai. Nesvarbu, ar turite vieno aukšto, ar dviejų aukštų kotedžą, šį katilą galite pasirinkti.

Daugiabučiams

Nepaisant to, jog kiekvieną mėnesį daugiabučių gyventojams tenka mokėti už šildymą, ne visada galima mėgautis namuose šiluma. Ypač, jeigu už lango šalta žiema. Tokiais atvejais naudinga įsigyti kieto kuro katilą, kuris padės sušildyti butą.

Gamybos patalpoms

Gamybos patalpas sušildyti kainuoja nepigiai, ypač, jeigu jos didelės. Dėl to tokiais atvejais ypač dažnai pasirenkami kieto kuro katilai. Jie nebrangūs, geba apšildyti didelę erdvę, todėl tai puikus pasirinkimas. Be to, juos nesudėtinga prižiūrėti, todėl gamybos patalpose dirbantys darbininkai tikrai žinos, kaip tą padaryti.

Komercinėms patalpoms

Kieto kuro katilai puikiai tinka ir komercinėms patalpoms. Darbuotojams bei klientams tikrai patiks kieto kuro katilas, nes jis ne tik sušildo orą, bet ir neskleidžia blogo kvapo. Be to, jis tyliai dirba. Kai kurie komercinėms patalpoms renkasi orą šildančius kondicionierius, tačiau ne visi jie tyliai dirba, todėl kelia šurmulį.

Kiek kainuoja kieto kuro katilai?

Kieto kuro katilai kainuoja skirtingai, neretai kaina gali svyruoti net keliais tūkstančiais. Renkantis atkreipkite dėmesį į tai, ko jums reikia ir pasidomėkite, kokias pagrindines ir papildomas funkcijas atlieka šie įrenginiai.

Parašykite komentarą