Mezoterapija veidui: faktai, kurie padės geriau susipažinti su procedūra

Mezoterapija veidui: faktai, kurie padės geriau susipažinti su procedūra

Nuostabi oda ir gražūs plaukai tikrai gali puošti kiekvieną. Tiesiog ne visi deda užtektinai pastangų, kad efektas būtų. O juk šiuo metu procedūrų gausa yra tokia plati, tad tik belieka rinktis, kuri jums atrodo labiausiai tinkama.

Ypač daug dėmesio sulaukia mezoterapija, kuri tinka ir odai, ir plaukams. Nors ją dažniausiai renkasi moterys, tačiau džiugu, kad išbando ir vis daugiau vyrų, kurie supranta, kad sustabdyti bėgantį laiką yra gana paprasta.

O ką dar reikia žinoti apie šią procedūrą?

  1. Hialurono rūgštis į odą yra suleidžiama mikro injekcijų pagalba. Mitas, kad tai yra skausminga procedūra. Kiekviena ir kiekvienas, kuriam teko ją išbandyti patvirtins, kad tai tik mažas bakstelėjimas, kuris nekelia jokių blogų pojūčių.
  2. Ši procedūra padės sudrėkinti Jūsų veidą iš pagrindų. Taigi, jis ne tik tampa kur kas elastingesnis, oda gražesnė, tačiau dažniausiai pavyksta sumažinti ir raukšlių kiekį.
  3. Kai kurie po procedūros ant veido pamato mėlynes arba paraudimus. Nereikia bijoti – tai nėra nieko blogo. Dažniausiai praeina labai greitai. Juk duriama adata, tad normalu, kad ir lieka po to laikina žymė.
  4. Mezoterapija gali būti atliekama su adatų pagalba ir be jos. Tiesa, adatinė yra kur kas veiksmingesnė.
  5. Dažniausiai siūloma atlikti nuo 3 iki 8 procedūrų, kad efektas būtų. Visgi, reikia suprasti, kad efektas skiriasi kiekvienam žmogui. Vienam gali plaukai pradėti labai augti, kai tuo tarpu kitam – tik nustoja slinkti.
  6. Kainos dažniausiai kinta nuo 25 eurų iki 70 eurų priklausomai nuo to – kokios klinikos paslaugos bus pasirenkamos ir tuo pačiu kiek kartų procedūra bus reikalinga. Dažniausiai užsakant daugiau kiekių – siūlomos akcijos.
  7. Po procedūros bus pateiktos rekomendacijos, kurių reikia laikytis. Tai ir kofeino nevartojimas kelias valandas, ir buvimas toliau nuo saulės bei t.t.
  8. Dažniausiai efektas matyti jau po paties pirmo karto. Žinoma, visada siūloma praeiti daugiau kartų, kadangi tuomet ir poveikis bus didesnis.
  9. Pertrauka tarp ciklų turėtų būti apie pusę metų arba metus laiko.

Svarbu, kad mozeterapija būtų atliekama medicinos darbuotojo, kuris ne tik turi teisę ją atlikti, tačiau taip pat ir dirba labai kruopščiai, atsako į visus klausimus bei padeda atgaivinti odą bei plaukus be jokių neigiamų pasekmių.

Platesnė info apie procedūrą – ficlinica.lt

 

Parašykite komentarą