Kosmetologiniai gultai salonui

Kosmetologiniai gultai salonui

Salonuose ir SPA centruose atsipalaiduoja miesto gyventojai. Salonuose galima pasilepinti, atgaivinti kūną ir sielą bei nuleisti garą.

Kai klientai ateina į jūsų saloną su tokiais dideliais lūkesčiais patirti nusiraminimą turite teikti puikias prabangias paslaugas, kad pateisintumėte lūkesčius.

Galbūt pasamdėte geriausius žmones ir įsigijote geriausias grožio priemones. Tačiau jei salonw nebus stovintis kosmetologinis gultas galite nesugebėti suteikti maksimalios prabangos, kurios trokšta jūsų klientai.

Kūno masažas, nugaros masažas, veido terapija yra būtinos bet kurio grožio salono paslaugos. Norite teikti puikias paslaugas, gauti patikimų atsiliepimų, pelnyti rekomendacijų ir praplėsti laimingų klientų sąrašą? Įsigykite elektrines masažo lovas, kad galėtumėte pasiūlyti prabangią gaivinančią patirtį.

Geriausi grožio salono baldai turėtų atitikti jūsų kliento ir estetikos specialisto poreikius. Skirtingų tipų salonų masažinės lovos skiriamos pagal kelias savybes.

Vis dar svarstote, ar jums reikia grožio salono lovos? Štai  priežastys, kodėl turėtumėte pradėti jos ieškoti.

 

Kosmetologinių lovų privalumai

 

1. Didina klientų komfortą

Jūsų klientų patirtis prasideda nuo tos akimirkos, kai jie įeina į jūsų saloną. Ergonomiškai suprojektuotos elektrinės lovos suteikia išskirtinę patirtį jūsų klientams.Šios lovos papildo kiekvieno kūno tipo kontūrus ir pagerina jų masažo patirtį.

2. Rūpinasi kliento sveikata

Kokybiški salono baldai, tokie kaip reguliuojamos kosmetologinęs lovos, gerina jūsų kliento kraujotaką ir sąnarių sveikatą.

Įrodyta, kad reguliuojami  stalai pagerina gydomo asmens kraujotaką ir sąnarių sveikatą. Neapsiribodami vien patogumu, su elektriniais masažo gultais galite savo klientams pasiūlyti saugiausią ir naudingiausią gydymą.Masažo gultai gali palengvinti patinimus, raumenų patempimus ir atgaivinti visą kūną.

Standartiniuose reguliuojamuose staliukuose yra įmontuoti specifiniai nustatymai, nuo kurių negalėsite nukrypti. Tačiau naudodami elektrines salonų lovas galite pritaikyti kampus ir aukštį taip, kad jie idealiai tiktų jūsų klientui.

3. Didina darbuotojų patogumą

Nors pirmiausia turėtumėte pasirūpinti savo klientų patogumu, negalite pamiršti savo ar darbuotojų patogumo. Jei estetikos specialistui nebus patogu, negalėsite suteikti kokybiškų paslaugų savo klientams.Kosmetologinės lovos ne tik rūpinasi jūsų klientų patogumu, bet ir personalo patogumu.

Reguliuojami valdikliai palengvina jūsų personalo darbą. Teikite aukštos kokybės, praturtinančias terapijas, be skausmo ir patogiai pozicionuodami nugarą ir kūną. Valdykite atsilenkimo kampus, reguliuokite pageidaujamą aukštį ir dirbkite lengvai.

4. Pažangi technika, leidžianti atlikti geresnes terapijas

Technologijų eroje nuo stalinių kompiuterių perėjome prie nešiojamųjų, nuo knygų prie planšetinių kompiuterių, nuo mobiliųjų telefonų prie išmaniųjų, nuo apsipirkimo parduotuvėje prie apsipirkimo internetu.

Tai kam tada laikytis tradicinės nereguliuojamos ir nepatogios salono įrangos? Atėjo laikas atnaujinti saloną ir leisti klientams pasinerti į gaivinančias terapijas.

 

 

Parašykite komentarą