Permanentinis makiažas. Akių vokų ilgalaikio makiažo rūšys

Permanentinis makiažas. Akių vokų ilgalaikio makiažo rūšys

Pagrindinės permanentiniu makiažu dailinamos zonos yra antakiai, akys ir lūpos, o vėliau atsirado galimybės atlikti krūtų spenelių, skalpo plaukelių pigmento rekonstrukcijas, taip pat strazdanų piešimas, ar net skaistalų imitacija.

Pagal dažniausiai klienčių užduodamus klausimus apie akių vokų pravedimo/ permanentinio makiažo procedūrą, suprantu, kad dar labai daug neaiškumų, dėl kurių kyla nepagrįstos baimės. Šiame straipsnyje bandysime atskleisti šias “paslaptis”.

 

Permanentiniam makiažui einant natūralumo kryptimi, atsirado ir daugiau nei vienas atlikimo būdas, kuriami efektai. Šiuo metu populiariausi 3 panašūs, bet tuo pačiu ir skirtingi akių pravedimai: klasikinis ‘strėlytės’ pravedimas, pravedimas su šešėliavimu, ir tarpblakstienis užpildymas.

 

Pirmiausiai pakalbėkime apie natūraliausiai atrodantį tarpblakstienį užpildymą, kaip jis yra atliekamas ir koks efektas išlieka.

Taigi vienas labiausiai rūpimų klausimų tai kokioje padėtyje būna akys, turiu nuraminti, jog visos procedūros metu akys yra saugiai užmerktos, o meistrė atlikdama procedūrą švelniai įtempia tą voko dalelytę, kurioje dirba su adata. Akies obuolys niekada neturi kontakto su adata ar dažais. Prieš pradedant, voko plotas, kuriame bus atliekamas ilgalaikis makiažas, yra nuskausminamas specialu geliu, todėl jokio skausmo nejaučiate, pradžioje net gali kutenti. Darbas su adatėle bei rankų judesiai yra labai lėti, kad kuo stabiliau būtų užpildoma pigmentu ir procesas vyktų saugiai. Todėl čia reikalingas maksimalus pasitikėjimas meistru, bei kiek įmanomas atsipalaidavimas, kad akių vokai būtų kuo ramesni, nevirpėtų ir neašarotų. Žinoma, to neišvengsime, juk mūsų akys yra labai jautrios ir veikia visi refleksai apsiginti. Tačiau, kaip ir minėjau esant pasitikėjimui, ir užtikrintiems meistro judesiams, viskas atliekama saugiai ir sklandžiai.

 

Atliekant tarpblakstieninį užpildymą eskizas dažniausiai nepiešiamas, o paburkimas po procedūros labai individualus, gali laikytis iki 2 dienų. Gijimo metu 5 dienas akių negalima šlapinti vandeniu, o priežiūrai nereikia tepti jokiais gijimą skatinančiais tepalais. Po penkių dienų išsausėjęs dažų sluoksnis nutrupa, ir odoje pasilieka sugijęs pigmentas. Rezultatas išlieka 3 – 5 metus, o atnaujinti spalvos intensyvumą rekomenduojama po 2 metų. Procedūros trukmė apie 2 val.

 

Tokio tipo pravedimas vienas mėgstamiausių tarp moterų, dėl savo subtilumo būti ne itin pastebimu aplinkiniams, kai esate nepasidažiusi, tačiau puikiai atlieka savo paskirtį išryškindamas akis, užpildo blakstienų liniją, o pasidažius blakstienų tušu stebuklingai paryškėja. Dažniausiai rekomenduojamas moterims, kurios nesidažo pravedimo kasdienai, arba turi gilias akis, užkritusius vokus. Kiekvieno užpildymo plotis gali skirtis pagal blakstienų kiekį, odą, amžių ir jūsų norus.

 

Dar vienas vis labiau populiarėjantis ir užkariaujantis moterų širdis – akių vokų pravedimas su šešėliavimu. Toks itin išraiškingas akių pravedimas rekomenduojamas moterims, kurios turi atvirą voką, dideles akis, kadangi esant užkritusiems vokams toks

Parašykite komentarą