Koks turi būti sužadėtuvių žiedas?

Koks turi būti sužadėtuvių žiedas?

Sužadėtuvės yra didelis įvykis, kuris kiekvienam žmogui suteikia daug teigiamų emocijų. O pasiruošimas šiam gyvenimo įvykiui atima daug laiko ir, žinoma, resursų. Juk sužadėtuvių žiedai turi būti tinkami ir gražūs.

Dabar atėjo ilgai lauktas momentas, ir jūs einate į parduotuvę sužadėtuvių žiedų. Šiandien parduotuvėse yra toks papuošalų asortimentas, kad tiesiog nebe žinai koki žiedą išsirinkti. Šiame straipsnyje pateiksime keletą patarimų, koks turėtų būti sužadėtuvių žiedas.

Kokie yra sužadėtuvių žiedų tipai

Pirmiausia pažvelkime į visus žiedų tipus: kuriuos patogiau nešioti, o kurie – madingesni.

Rinkoje galite rasti kelių tipų žiedus:

  • klasikiniai;
  • tiesūs;
  • apvalūs;
  • su raštais;
  • su graviravimu;
  • su brangakmeniais;
  • pinti.

 

Įprasti ir lygūs sužadėtuvių žiedai su nedideliu metalo sustorėjimu link vidurio – pats praktiškiausias variantas. Manoma, kad tokio tipo žiedai pagal taisykles yra tinkamiausi. Taip pat žiedas turi būti nupoliruotas iki blizgesio, kad santuokoje tarp sutuoktinių nekiltų problemų. Eksploatacijos požiūriu tokie žiedai yra tinkamiausi. Taip, laikui bėgant žiedas yra subraižomas, praranda savo pirminį blizgesį, tačiau šią problemą per 10 minučių gali išspręsti bet kuris juvelyras.

Klasikiniai sužadėtuvių žiedai yra vieni iš ekonomiškiausių variantų kainos atžvilgiu.

Žiedai su graviravimu

Įvairiais raštais išgraviruoti žiedai šiandien laikomi labai madingais. Tačiau, kalbant apie naudojimo patogumą, šie priedai nėra pirmoje vietoje.

Žiedai su brangakmeniais

Taip pat labai populiarūs yra žiedai su brangakmeniais. Jie atrodo gerai ir nepalieka abejingų. Tačiau nerekomenduojama pirkti tokių gaminių kaip sužadėtuvių žiedus. Dėl dažno susidėvėjimo gali būti pažeistas akmenų tvirtinimas, akmuo tiesiog pasimes. Bus labai nemalonu. Tad gerai pagalvokite prieš įsigydami tokį sužadėtuvių žiedą.

Pinti žiedai

Pinti gaminiai šiandien yra populiarumo viršūnėje. Ypač tarp jaunų porų, austi žiedai iš kelių aukso atspalvių. Tokie žiedai atrodo elegantiškai ir patrauklūs. Tačiau nepamirškite, kad pintų žiedų dydį pakeisti labai sunku, todėl jei jums patinka tokie sužadėtuvių žiedai, tuomet renkantis reikėtų kreiptis į juvelyrus ir pasiteirauti, ar pagal poreikį bus galima jų dydį padidinti ar sumažinti.

Ar sužadėtuvių žiedas turi būti auksinis?

Mūsų šiuolaikinis pasaulis toli nuo praeities tradicijų, todėl niekas nedrįsta teigti, kad laimingai santuokai vestuviniai aksesuarai turėtų būti būtinai iš aukso. Šiandien visiškai įmanoma įsigyti gražių ir brangių sužadėtuvių žiedų iš sidabro. Tai ypač aktualu žmonėms, kurie yra alergiški auksui.

Turtingesniuose sluoksniuose yra sveikintini platininiai žiedai. Kodėl gi ne? Šis metalas gerai elgiasi eksploatuojant ir jokiu būdu nėra prastesnis už auksą. Tačiau už tokius žiedus teks gerai patuštinti kišenę.

Pabaigai noriu pasakyti tik viena: geriausias sužadėtuvių žiedas merginai yra tas, kuris pirktas su meile. Ir visai nesvarbu, kas dabar madinga ir stilinga, o kas ne, kokio tipo papuošalai yra populiarumo viršūnėje, o kokie jau visiškai užmiršti. Mada pasikeis dar du šimtus kartų, o šilti prisiminimai apie vestuves amžinai išliks jūsų sieloje.

 

Parašykite komentarą