Kodėl verta naudoti lubrikantą?

Kodėl verta naudoti lubrikantą?

Šiais laikais yra daugybę įvairiausių lubrikantų priklausomai nuo jų, skonių poreikių, rūšių.

Kai kurie lubrikantai yra skirti sekso stiprinimui gerinti, o kiti kaip tik, pavyzdžiui,vyrams kuriems norisi prailginti seksualinio akto trukmę, ir jei kamuoja kažkokios intymios problemos (pavyzdžiui greita ejakuliacija) rekomenduojama rinkti stud-100-delay-spray . Šiuo kokybiško ir veiksmingo purškalo pagalba galėsite ilgiau mėgautis savo lovos malonumais.

Šiame straipsnyje apie tai kodėl verta naudoti lubrikantus

Priežastys,kodėl lubrikanto naudojimas yra geras pasirinkimas?

Gali naudoti,bet kas ir bet kada – nesvarbu koks Jūsų amžius lytis ir seksualumo požiūris

Gali padaryti seksą saugesnį –  lubrikanto naudojimas sumažina trinti ir taip sumažėja rizika susižaloti sekso metu ir išvengti diskomforto.

 

Stipresnis susijaudinimo pojūtis – Tepalo naudojimas nebūtinai dėl nepakankamos drėgmės ir išsausėjimo, naudojant ji bet kuriuo sekso metu galite pažadinti savyje įvairius pojūčius. Tarkime pajusti šildanti ar šaldanti efektą.

Solo seksas – taip pat jei ir  masturbuojantis, tepalo naudojimas gali maksimaliai padidinti malonumą.

Ką svarbu žinoti apie skirtingas lubrikantų rūšys?

Jautrią odą turintys žmonės turėtų rinktis silikoninio pagrindo lubrikantą, kurie yra labai minkšti, puikiai slysta ir priglunda prie jautriausių kūno vietų. Tokio tipo lubrikantai nėturėtų sukelti jokiu alerginių reakcijų.

Tačiau silikoninius tepalus netinka naudoti su sekso žaislais nes gali pažeisti paviršių ir kauptis bakterijos.

O vandens pagrindo lubrikantai yra universalūs.Šie lubrikantai sumažina prezervatyvo rizika plyšti.

Taip pat aliejinius lubrikantus labai patogu naudoti.Vieno lašo užteks ilgam. Dažniausiai aliejaus pagrindu pagamintą lubrikantą galima naudoti masažui. Tačiau minusas tame, jog jie dažniausiai išsitepa ir palieką dėmių.

Galiausia galite rinktis natūralius lubrikantus, kuriu naudojimas pastaraisiais metais ypač išaugo. Nes šie lubrikantai yra pagaminti iš natūralių medžiagų, tokių kaip alijošius,derva.

Kaip naudoti lubrikantą?

Įsigyjant lubrikantą reikėtų vadovautis instrukciją, kuri yra parašyta ant dėžutės.Geriausia  būtų pradėti nuo nedidelio produkto kiekio, o po to palaipsniui didinti pagal poreikį.

 

Pabaigai

Taigi aptarėme lubrikantų rūšys, todėl seksas neturi būti skausmingas arba nemalonus, norint pasilengvinant sau malonumą verta naudoti lubrikantą, tačiau jei net ir lubrikantas nepadeda nuo sausumo vertėtų apsilankyti pas gydytoją.

 

Parengta remiantis prezervatyvai.net informaciją

Parašykite komentarą