Poros dalinasi sekso žaislų patirtimi

Poros dalinasi sekso žaislų patirtimi

Sekso prekės yra vienas iš geriausių draugų moterų klitoriams. Erotinės prekės tampa vis populiaresnės ir vyrai tikrai neturėtų nerimauti, kad jų moteris naudoja kokius nors sekso žaislus. 2017 metais buvo atliekami tyrimai su sekso žaislais, o tyrimų rezultatai parodė, kad maždaug pusė Amerikos moterų yra panaudojusios kokius nors sekso žaislus. Tyrimai buvo atliekami ir su poromis, o poros teigė, kad sekso žaislai padeda patirti įvairių naujovių ir moterys gali pasiekti orgazmą kur kas greičiau. Nepamirškite, kad sekso žaislai padeda palaikyti puikesnį seksualinį funkcionalumą ir užtikrinti didesnį partnerio troškimą, bei orgazmas pajuntamas greičiau.

Internete atlikome paieškas apie erotines prekes, kur vartotojai dalinosi savo patirtimis.

Greičiau gali pasiekti orgazmą

Kuomet poros pradeda naudoti sekso žaislus, jie patiria naujas patirtis su savo antromis pusėmis. Intymių santykių metu dažniausiai yra naudojami analiniai kaiščiai ir vibratoriai. Galite panaudoti ir seksualius apatinius arba antrankius, kurie suteiks malonias patirtis. Dauguma moterų teigė, kad savo pirmuosius žaislus gavo iš savo vyrų, o tuomet viskas perėjo prie rimtesnių žaislų.

Ne visoms moterims lengva patirti orgazmą, todėl jos naudoja vibratorius. Dažnai vyrai liečia moters klitorių sekso metu, kad jos galėtų patirti greitesnį ir malonesnį orgazmą, tačiau tai ne visuomet padeda. Jeigu nežinote ką rinktis su savo antra puse, tuomet siūlome išmėginti porų vibratorius, kurie suteiks malonią vibraciją Jums abiem.

Vyras panoro naudoti vibratorių sekso metu

Viena moteris teigė, kad sekso žaislus naudodavo būdama tik viena, kadangi su vyru to nėra mėginusi, jai buvo kiek nemalonu tai išmėginti. Tačiau po pirmo bandymo, jie perėjo į visiškai kitokius santykiavimus ir sukūrė tvirtesnį ryšį su savo antrąja puse. Viskas prasidėjo nuo to, kuomet vyras paklausė ,, Ar gali sekso metu panaudoti vibratorių?”. Moteris buvo nustebusi, tačiau ji visada tai norėjo išmėginti su savo partneriu. Kuomet vyras būna viršuje, moteris vibratorių laikydavo prie savo klitoriaus pati, o jeigu veiksmas vyksta šuniuko pozoje, tuomet vyras laikydavo vibratorių.

Parašykite komentarą