Savaitgalis Kaune. Ką būtina pamatyti?

Savaitgalis Kaune. Ką būtina pamatyti?

Kaunas – tai miestas, kuriame gausu istorijos ir meno. Tai vienas iš svarbiausių Lietuvos miestų, kuris turi daug įdomių vietų aplankyti. Šiandien mes jums papasakosime, kokios yra trys vietos Kaune, kurias turite būtinai aplankyti.

Lankytinos vietos Kaune – aprašymas:

Pirmoji “must see” vieta Kaune – Kauno pilis. Tai seniausias pastatytasis mūrinis paminklas Lietuvoje, kuris buvo pastatytas 1409 metais. Pilies istorija yra labai įdomi, o pamatyti ją verta ne tik dėl istorijos, bet ir dėl jo architektūros. Aplink atliekami geologiniai kasinėjimai ir nuolat atrandami lobiai, ar kiti istoriniai, svarbūs fragmentai.

Antroji vieta Kaune – Kauno zoologijos sodas. Tai unikalus sodas, kuris buvo atidarytas 1933 metais. Sodas turi daug įdomių gyvūnų, kuriuos galima stebėti ir mokytis apie juos.

Trečioji vieta Kaune – Kauno botanikos sodas. Tai unikalus sodas, kuris buvo atidarytas 1928 metais. Sodas turi daug įdomių augalų, kuriuos galima stebėti ir mokytis apie juos.

Užburiantis senamiestis – paliks įspūdį kiekvienam

Kaune gausu įdomių vietų, kurių verta aplankyti. Tai yra tik trys iš jų, tačiau tikrai verta aplankyti ir kitas įdomias vietas, tokias kaip Kauno muziejus, Kauno senamiesčio gatvės, Kauno katedra.

Pasivaikščiokite Laisvės alėja – tai viena iš svarbiausių vietų Lietuvoje. Tai seniausia gatvė, kuri turi daug istorijos. Gatvės apžvalga atskleidžia įdomią istoriją, kuri verčia susimąstyti.

Išgerkite kavos ir pasinerkite į lėtą senamiesčio tempą

Kavos puodukas – tai neatsiejama senamiesčio dalis. Kauno senamiestyje gausu kavinių, kuriose galima pasinerti į lėtą miesto tempą ir pabūti su draugais. Tai yra puiki vieta susipažinti su kitais miesto gyventojais ir pamatyti, kaip jie gyvena.

Kauno marios – romantiškiems pasiplaukiojimams.

Kauno marios – tai unikali vieta, kuri puikiai tinka romantikams. Tai yra atoki ir rami vieta, kur galima pabėgti nuo miesto triukšmo. Kauno marios suteikia puikią galimybę susipažinti su įvairiomis laukinėmis gamtos rūšimis. Čia galima pamatyti įvairių rūšių žuvis, vėžius bei krabus. Taip pat čia galima sutikti ir nemažai įvairių paukščių. Pabuvus šioje vietoje, galima pasijusti tikrai atsipalaidavus ir susigrįžti į miestą su puikiomis emocijomis.

 

Parašykite komentarą